#lovedance

O mne

Tanec je odjakživa súčasťou môjho života v akejkoľvek podobe a je mi cťou túto celoživotnú radosť zo športu odovzdávať ďalej, pretože pohyb je jeden z najlepších liekov .
Či je jedinec začiatočník, pokročilý, starší/mladší, žena/muž, sa ciele snažím dobiť si prostredníctvom tohto umenia energiu a koniec koncov vylepšiť náladu.
Som majstrerkou sveta z roku 2012 v showdance a reprezentantkou Slovenska v modernej gymnastike či certifikovanou trénerkou všeobecnej gymnastiky pre všetkých udelenou od Slovenskej gymnastickej federácie. Mala som to šťastie, že som počas svojej súťažnej „éry“ povyhrávala rôzne súťaže doma či v zahraničí, účinkovala na ponpéznych vystúpeniach v Európe a tak sa mi podarilo rozšíriť svoj „arzenál“ vedomostí, s ktorými sa momentálne na dennej báze delím so všetkými klientmi .
Mojou najväčšou snahou na tréningoch je aby každý klient bol vo svojej vlastnej psychickej prítomnosti, doviedla jedinca k vlastnej kreácii a rozšírila mu svoje limity v progresivite s tým, že opúšťa sálu s nabitou enrgiou a elánom.